Blog

Ostatni dzwonek na zakupy towarów na sezon świąteczny

Jeśli chcesz, żeby towar z Chin sprowadzany drogą morską dotarł do Twojej firmy jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, to nie zwlekaj. Dla importerów pierwszy miesiąc jesieni to ostatni dzwonek na zamówienie towarów świątecznych.

Transport morski z Chin 2022 – rzeczywistość lipiec 2022

Jak w takim razie wygląda sytuacja w II połowie 2022 roku?

Drożej już było – spadek cen transportu morskiego z Chin.

W ubiegłym roku wojny kontenerowe importerom z Chin przestały się kojarzyć z tytułem amerykańskiego programu, w którym biznesmeni i handlarze licytują w ciemno zawartość porzuconych w porcie kontenerów.

Aktualna sytuacja epidemiczna w Chinach, a import drobnicy morskiej.

Przeczytaj, jak wygląda sytuacja w poszczególnych portach, z których wypływają nasze statki: Szanghaj, Ningbo, Shenzhen, Qingdao, Hong Kong.

Bezpieczeństwo transportu morskiego z Chin do Polski. Aktualizacja marzec 2022.

Zagadnieniem, które ostatnio często pojawia się w rozmowach z naszymi Klientami, jest kwestia stabilności transportu morskiego z Chin. Czy import z Chin drogą morską jest bezpieczny?

Wiosenne hity importowe, czyli co sprowadzać z Chin, aby sprzedało się po zimie

Co warto zamówić po Chińskim Nowym Roku? Przeczytaj co warto ściągnąć do Polski na wiosnę i kiedy najlepiej złożyć buking.

Jak sprawnie przygotować import po Chińskim Nowym Roku 2022?

Jak sprawnie przygotować import po Chińskim Nowym Roku 2022?

Chcesz importować z Chin? Przeczytaj, jak zacząć!

Zastanawiasz się jak zacząć import z Chin? Gdzie szukać towaru? Jak znaleźć firmę, która zorganizuje transport? Przeczytaj nasz wpis, aby dowiedzieć się jak zorganizować swój pierwszy import z Chin!