Referencje

 • Michał Michalak MTA TRADING

  Od początku nasza współpraca z MAG układała się wzorcowo. Bardzo miła i sympatyczna ekipa. Wszystko jasne, czyste i klarowne. Najlepsze terminy realizacji i super stawki. Gorąco polecam MAG.

 • Patrycja Lebioda SUERTE

  Chciałabym polecić usługi Morskiej Agencji w Gdyni ze względu na profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie transportu i procedur celnych. Firma wyróżnia się solidnością oraz bardzo dobrym i szybkim kontaktem z Klientem. Zawsze zapewnia wsparcie i pomoc w trakcie całego procesu importowego.

 • Tomasz Kronig SENSUAL

  Z firmą Morska Agencja Gdynia Współpracujemy od wielu lat. Nasz wybór opieramy na doświadczeniu wyżej wymienionej firmy.  Nasza współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie. Zespół jest bardzo kompetentny, w związku z czym klient zostaje rzetelnie informowany o każdym procesie zlecenia. Nigdy nie napotkaliśmy na opóźnienia z drugiej strony, co jest bardzo ważne dla osób prowadzących działalność polegającą na terminowym odbiorze towaru. Śmiało polecam firmę Morska Agencja Gdynia, każdej z osób, które doceniają dobry kontakt z klientem i pragną zaoszczędzić swój czas .

 • Piotr Zadrożny DAB DETAL

  Korzystam z usługi MAG od dwóch lat, sprowadziłem z ich pomocą wiele transportów zarówno koleją jak i statkiem. Zawsze czuję się zaopiekowany jak należy, wszystko jest dopilnowane i o nic się nie martwię. Mam też porównanie z innymi agencjami, bo dwa razy zgodziłem się na organizację transportu przez dostawcę z Chin i niestety już raczej więcej się nie zgodzę. Towar co prawda dotarł, ale za pierwszym razem miałem prawie 2 tygodnie opóźnienia, za drugim podejściem do odprawy trwało tydzień, przez co nie odliczyłem VATu bo skończył się miesiąc, a dokumenty z odprawy dostałem po dwóch tygodniach po upomnieniu się o nie. W MAGu nie miałem problemu z niczym ani razu. Organizacja wzorowa.

 • Sebastian Michalski FITNESS CLUB SE-BI

  Witam. Doceniam to, że MAG zależy na moim sukcesie jako klienta. Dynamiczny kontakt i wymiana informacji. Osobiste spotkania coroczne.

 • Krzysztof Zawieska EKOINSTAL

  Dzień dobry, Przede wszystkim cenię fachową obsługę oraz bardzo dobry kontakt. Bardzo szybko otrzymuję odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania, a wszelkie transporty przebiegają bezproblemowo. Pozdrawiam serdecznie.

 • Piotr Faruga NOWY ELEKTRONIK

  Serdecznie polecam usługi Morskiej Agencji Gdynia Sp. z o.o. Na pochwałę zasługuje dobra organizacja transportów, szybki kontakt oraz pomoc w odprawie towarów. Cały zespół działa bardzo prężnie i jest zawsze dostępny do dyspozycji klienta.

 • Jacek Golec Henpol s.c.

  Konkurencyjne ceny, szybkie i profesjonalne wyceny, dobry kontakt.

 • Maciej Kilanowski BECREO TECHNOLOGIES SP z o.o.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Morska Agencja Gdynia. Podoba mi się sprawny kontakt telefoniczny i mailowy oraz elastyczne podejście do częstych, niestandardowych próśb, które do Pań kieruję w związku z naszymi wysyłkami.

 • Marcin Hołodniuk ELEFANT spółka cywilna

  Państwa profesjonalizm w szerokim słowa znaczeniu, indywidualne podejście do nas, świetnie dobrana załoga, doskonały kontakt mówię o całym serwisie od pierwszego telefonu, maila, aż po finał, czyli dostawę "pod drzwi". Oczywiście, poleciłbym. Tak rzetelna firma to skarb na polskim runku.

 • Marcin Błahut Firma Handlowa Glober Marcin Błahut

  Współpracę z Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. prowadzę ponad dziesięć lat, zawsze miła rzetelna i fachowa obsługa. Kompleksowo zorganizowany transport od załadowcy do odbiorcy na najlepszych warunkach cenowych. Polecam współpracę z Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. ponieważ to firma z długim i sprawdzonym stażem w dziedzinie transportu i kompleksowej obsługi.

Masz pytania? Skontatuj się z nami!