Referencje

 • Dawid Suligowski Nexus Sp. z o.o.

  Chciałbym serdecznie polecić usługi firmy Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Ich doskonała organizacja transportów, szybki kontakt oraz pomoc w odprawie towarów zasługują na szczególne wyróżnienie. Przez cały okres naszej współpracy doświadczyliśmy efektywnego zarządzania naszymi przesyłkami oraz wysokiego poziomu profesjonalizmu ze strony całego zespołu. Zawsze wykazywali się proaktywnym podejściem do naszych potrzeb, zapewniając płynność operacji i terminową dostawę. Poza doskonałą jakością operacyjną, zespół Morskiej Agencji Gdynia Sp. z o.o. zawsze był łatwo dostępny, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich pytań czy problemów, co świadczy o ich zaangażowaniu w obsługę klienta. Podsumowując, z całego serca polecam Morską Agencję Gdynia Sp. z o.o. za ich wyjątkowe usługi i godne pochwały zaangażowanie w satysfakcję klienta. Przez cały czas udowadniali swoją niezawodność jako partner w zaspokajaniu naszych potrzeb logistycznych.

 • Łukasz Janik PHU ELWIERT

  Z firmą MAG - Morska Agencja Gdynia współpracujemy już od wielu lat i szczerze mogę polecić tę firmę Dlaczego akurat MAG - jest to lokalna firma co też miało wpływa na wybór (możliwość bezpośredniego kontaktu), ale przede wszystkim i to jest podstawą, iż pracują tam specjaliści w swojej dziedzinie - ludzie życzliwi, zawsze gotowi pomóc i rozwiać aktualny problem Z ręką na sercu mogę polecić firmom, którzy szukają poważnego i stabilnego partnera w biznesie właśnie MAG No i jeszcze te super prezenty na Święta, które wysyłają pamiętając zawsze o swoich Klientach :)

 • Łukasz Uramowski Przedsiębiorstwo Handlowe Łukasz Uramowski

  Współpracuję z firmą MAG od kilku lat. Przez ten okres zrealizowaliśmy z sukcesem wiele transportów z Chin. Zawsze służą pomocą i profesjonalnym doradztwem. Korzystam głównie z transportu kolejowego i zawsze wszystko było na czas i według umowy. Kilkakrotnie korzystaliśmy również z transportu morskiego - tak jak przy kolejowym - bez zarzutu. Odbiorą towar ze wskazanego miejsca w Chinach i dostarczą pod adres w Polsce. Z MAG import staje się prostszy i ich usługi mogę polecić każdemu.

 • Cosplay Craft

  We współpracy z Morską Agencją Gdynia doceniam doskonały kontakt przez cały proces importu oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie importu mogę skontaktować się bezpośrednio z osobą, która zajmuje się tym konkretnym etapem. W innych agencjach spotkałem się z tym, że zwykle odpowiadały mi różne osoby, które nie znały sprawy i nie potrafiły w pełni pomóc. Dodatkowo należy wyróżnić kompleksowość usług oraz dobre warunki współpracy. Do mnie jako do importera należy zamówienie towaru i ustalenie warunków z dostawcą natomiast całą resztę związaną z importem i dostawą pod drzwi bez obaw mogę pozostawić MAG.

 • Waldemar Biedny FHU PRODEX

  Współpracujemy z “Morską Agencją Gdynia” od 2022 roku, jest to doświadczona i wyjątkowo pozytywna firma. Obsługa klienta jest niezwykle miła i pomocna, zwłaszcza dziewczyny, między innymi Pani Patrycja, Ania, Monika, Kasia z działu Drobnicy Morskiej. Rozpoczynaliśmy współpracę z minimalną wiedzą w zakresie importu, ale dzięki ich pomocy i cierpliwości udało nam się przejść przez pierwsze zamówienie bez żadnych problemów. Obecnie jesteśmy prężnie działającą firmą w zakresie handlu i to właśnie im zawdzięczamy swój sukces :):):)

 • Tomasz Kronig SENSUAL

  Z firmą Morska Agencja Gdynia Współpracujemy od wielu lat. Nasz wybór opieramy na doświadczeniu wyżej wymienionej firmy.  Nasza współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie. Zespół jest bardzo kompetentny, w związku z czym klient zostaje rzetelnie informowany o każdym procesie zlecenia. Nigdy nie napotkaliśmy na opóźnienia z drugiej strony, co jest bardzo ważne dla osób prowadzących działalność polegającą na terminowym odbiorze towaru. Śmiało polecam firmę Morska Agencja Gdynia, każdej z osób, które doceniają dobry kontakt z klientem i pragną zaoszczędzić swój czas .

 • Piotr Zadrożny DAB DETAL

  Korzystam z usługi MAG od dwóch lat, sprowadziłem z ich pomocą wiele transportów zarówno koleją jak i statkiem. Zawsze czuję się zaopiekowany jak należy, wszystko jest dopilnowane i o nic się nie martwię. Mam też porównanie z innymi agencjami, bo dwa razy zgodziłem się na organizację transportu przez dostawcę z Chin i niestety już raczej więcej się nie zgodzę. Towar co prawda dotarł, ale za pierwszym razem miałem prawie 2 tygodnie opóźnienia, za drugim podejściem do odprawy trwało tydzień, przez co nie odliczyłem VATu bo skończył się miesiąc, a dokumenty z odprawy dostałem po dwóch tygodniach po upomnieniu się o nie. W MAGu nie miałem problemu z niczym ani razu. Organizacja wzorowa.

 • Sebastian Michalski FITNESS CLUB SE-BI

  Witam. Doceniam to, że MAG zależy na moim sukcesie jako klienta. Dynamiczny kontakt i wymiana informacji. Osobiste spotkania coroczne.

 • Piotr Faruga NOWY ELEKTRONIK

  Serdecznie polecam usługi Morskiej Agencji Gdynia Sp. z o.o. Na pochwałę zasługuje dobra organizacja transportów, szybki kontakt oraz pomoc w odprawie towarów. Cały zespół działa bardzo prężnie i jest zawsze dostępny do dyspozycji klienta.

 • Jacek Golec Henpol s.c.

  Konkurencyjne ceny, szybkie i profesjonalne wyceny, dobry kontakt.

 • Marcin Hołodniuk ELEFANT spółka cywilna

  Państwa profesjonalizm w szerokim słowa znaczeniu, indywidualne podejście do nas, świetnie dobrana załoga, doskonały kontakt mówię o całym serwisie od pierwszego telefonu, maila, aż po finał, czyli dostawę "pod drzwi". Oczywiście, poleciłbym. Tak rzetelna firma to skarb na polskim runku.

 • Marcin Błahut Firma Handlowa Glober Marcin Błahut

  Współpracę z Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. prowadzę ponad dziesięć lat, zawsze miła rzetelna i fachowa obsługa. Kompleksowo zorganizowany transport od załadowcy do odbiorcy na najlepszych warunkach cenowych. Polecam współpracę z Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. ponieważ to firma z długim i sprawdzonym stażem w dziedzinie transportu i kompleksowej obsługi.

Masz pytania? Skontatuj się z nami!