Niższe ceny transportu z Chin, Shenzhen i Qingdao.

Zamów ładunek z Chin po atrakcyjnej stawce. Serwis DrobnicaMorska.pl oraz Morska Agencja Gdynia przygotowały dla Twojej firmy świetne i korzystne cenowo rozwiązanie.

Zamawiaj ładunki z Chin taniej przez cały sierpień.

Skorzystaj z promocyjnej stawki frachtowej przy zamówieniu transportu z Shenzhen lub Qingdao do Gdańska. 33 USD za CBM lub tonę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozległej siatce operatorów oraz znakomitym warunkom współpracy mogliśmy przygotować dla Ciebie taką unikatową na rynku ofertę.

Warto poszukać oszczędności w  firmie, zwłaszcza teraz, prawda? Nasza promocyjna stawka na trasie Shenzhen lub Qingdao - Gdańsk to doskonała okazja, aby importować TANIEJ!

W jaki sposób skorzystać w promocyjnej z stawki? Z pomocą przychodzi nasz prosty i łatwy w obsłudze kalkulator kosztów transportu drobnicy morskiej. W kilkadziesiąt sekund dowiesz się ile będzie kosztował transport. Wystarczy wybrać odpowiednie port, wpisać wagę oraz miarę ładunku, a kalkulator od razu pokaże koszty.

Zobacz nasze krótkie video, w którym pokazujemy jakie to proste!

Oblicz koszt transportu już teraz i skorzystaj z atrakcyjnej stawki na trasie Shenzhen / Qingdao - Gdańsk - tylko do końca sierpnia!